Септември (Симитли) стартира срещу Балкан в редовните мачове - Blagoevgrad.eu

Септември (Симитли) стартира срещу Балкан в редовните мачове

Септември започва редовните си мачове срещу отбора на Балкан (Ботевград), излиза срещу Хебър (Пазарджик) във втори кръг.

Така след подготовката си симитличани ще започнат с две домакинства, които ще им дадат повече спокойствие и увереност на терена.

Третият кръг, футболистите на Спас Стоименов ще гостуват на Банско.

I кръг

11 август 2018, събота, 18:00 ч:

Септември (Симитли) – Балкан 1929 (Ботевград)              –

Хебър 1918 (Пазарджик) – Сливнишки герой (Сливница)        –

Банско (Банско) – Германея (Сапарева баня)                 –

Ботев 1937 (Ихтиман) – Миньор (Перник)                     –

Чавдар (Етрополе) – Спортист 2009 (Своге)                  –

Надежда (Доброславци) – Беласица (Петрич)                  –

Велбъжд (Кюстендил) – Пирин 1941 (Разлог)                  –

Оборище (Панагюрище) – Рилски спортист 2011 (Самоков)      –

Вихрен 1925 (Сандански) – Марек 1915 (Дупница)             –

II кръг

18 август 2018, събота:

Балкан 1929 (Ботевград) – Марек 1915 (Дупница)             –

Рилски спортист 2011 (Сам) – Вихрен 1925 (Сандански)       –

Пирин 1941 (Разлог) – Оборище (Панагюрище)                 –

Беласица (Петрич) – Велбъжд (Кюстендил)                    –

Спортист 2009 (Своге) – Надежда (Доброславци)              –

Миньор (Перник) – Чавдар (Етрополе)                        –

Германея (Сапарева баня) – Ботев 1937 (Ихтиман)            –

Сливнишки герой (Сливница) – Банско (Банско)               –

Септември (Симитли) – Хебър 1918 (Пазарджик)               –

III кръг

22 август 2018, сряда:

Хебър 1918 (Пазарджик) – Балкан 1929 (Ботевград)           –

Банско (Банско) – Септември (Симитли)                      –

Ботев 1937 (Ихтиман) – Сливнишки герой (Сливница)          –

Чавдар (Етрополе) – Германея (Сапарева баня)               –

Надежда (Доброславци) – Миньор (Перник)                    –

Велбъжд (Кюстендил) – Спортист 2009 (Своге)                –

Оборище (Панагюрище) – Беласица (Петрич)                   –

Вихрен 1925 (Сандански) – Пирин 1941 (Разлог)              –

Марек 1915 (Дупница) – Рилски спортист 2011 (Самоков)      –

IV кръг

25 август 2018, събота:

Балкан 1929 (Ботевград) – Рилски спортист 2011 (Сам)       –

Пирин 1941 (Разлог) – Марек 1915 (Дупница)                 –

Беласица (Петрич) – Вихрен 1925 (Сандански)                –

Спортист 2009 (Своге) – Оборище (Панагюрище)               –

Миньор (Перник) – Велбъжд (Кюстендил)                      –

Германея (Сапарева баня) – Надежда (Доброславци)           –

Сливнишки герой (Сливница) – Чавдар (Етрополе)             –

Септември (Симитли) – Ботев 1937 (Ихтиман)                 –

Хебър 1918 (Пазарджик) – Банско (Банско)                   –

V кръг

1 септември 2018, събота:

Банско (Банско) – Балкан 1929 (Ботевград)                  –

Ботев 1937 (Ихтиман) – Хебър 1918 (Пазарджик)              –

Чавдар (Етрополе) – Септември (Симитли)                    –

Надежда (Доброславци) – Сливнишки герой (Сливница)         –

Велбъжд (Кюстендил) – Германея (Сапарева баня)             –

Оборище (Панагюрище) – Миньор (Перник)                     –

Вихрен 1925 (Сандански) – Спортист 2009 (Своге)            –

Марек 1915 (Дупница) – Беласица (Петрич)                   –

Рилски спортист 2011 (Самоков) – Пирин 1941 (Разлог)       –

VI кръг

8 септември 2018, събота:

Балкан 1929 (Ботевград) – Пирин 1941 (Разлог)              –

Беласица (Петрич) – Рилски спортист 2011 (Самоков)         –

Спортист 2009 (Своге) – Марек 1915 (Дупница)               –

Миньор (Перник) – Вихрен 1925 (Сандански)                  –

Германея (Сапарева баня) – Оборище (Панагюрище)            –

Сливнишки герой (Сливница) – Велбъжд (Кюстендил)           –

Септември (Симитли) – Надежда (Доброславци)                –

Хебър 1918 (Пазарджик) – Чавдар (Етрополе)                 –

Банско (Банско) – Ботев 1937 (Ихтиман)                     –

VII кръг

15 септември 2018, събота:

Ботев 1937 (Ихтиман) – Балкан 1929 (Ботевград)             –

Чавдар (Етрополе) – Банско (Банско)                        –

Надежда (Доброславци) – Хебър 1918 (Пазарджик)             –

Велбъжд (Кюстендил) – Септември (Симитли)                  –

Оборище (Панагюрище) – Сливнишки герой (Сливница)          –

Вихрен 1925 (Сандански) – Германея (Сапарева баня)         –

Марек 1915 (Дупница) – Миньор (Перник)                     –

Рилски спортист 2011 (Самоков) – Спортист 2009 (Своге)     –

Пирин 1941 (Разлог) – Беласица (Петрич)                    –

VIII кръг

22 септември 2018, събота:

Балкан 1929 (Ботевград) – Беласица (Петрич)                –

Спортист 2009 (Своге) – Пирин 1941 (Разлог)                –

Миньор (Перник) – Рилски спортист 2011 (Самоков)           –

Германея (Сапарева баня) – Марек 1915 (Дупница)            –

Сливнишки герой (Сливница) – Вихрен 1925 (Сандански)       –

Септември (Симитли) – Оборище (Панагюрище)                 –

Хебър 1918 (Пазарджик) – Велбъжд (Кюстендил)               –

Банско (Банско) – Надежда (Доброславци)                    –

Ботев 1937 (Ихтиман) – Чавдар (Етрополе)                   –

IX кръг

29 септември 2018, събота:

Чавдар (Етрополе) – Балкан 1929 (Ботевград)                –

Надежда (Доброславци) – Ботев 1937 (Ихтиман)               –

Велбъжд (Кюстендил) – Банско (Банско)                      –

Оборище (Панагюрище) – Хебър 1918 (Пазарджик)              –

Вихрен 1925 (Сандански) – Септември (Симитли)              –

Марек 1915 (Дупница) – Сливнишки герой (Сливница)          –

Рилски спортист 2011 (Сам) – Германея (Сапарева баня)      –

Пирин 1941 (Разлог) – Миньор (Перник)                      –

Беласица (Петрич) – Спортист 2009 (Своге)                  –

X кръг

13 октомври 2018, събота:

Балкан 1929 (Ботевград) – Спортист 2009 (Своге)            –

Миньор (Перник) – Беласица (Петрич)                        –

Германея (Сапарева баня) – Пирин 1941 (Разлог)             –

Сливнишки герой (Сливница) – Рилски спортист 2011 (Сам)    –

Септември (Симитли) – Марек 1915 (Дупница)                 –

Хебър 1918 (Пазарджик) – Вихрен 1925 (Сандански)           –

Банско (Банско) – Оборище (Панагюрище)                     –

Ботев 1937 (Ихтиман) – Велбъжд (Кюстендил)                 –

Чавдар (Етрополе) – Надежда (Доброславци)                  –

XI кръг

20 октомври 2018, събота:

Надежда (Доброславци) – Балкан 1929 (Ботевград)            –

Велбъжд (Кюстендил) – Чавдар (Етрополе)                    –

Оборище (Панагюрище) – Ботев 1937 (Ихтиман)                –

Вихрен 1925 (Сандански) – Банско (Банско)                  –

Марек 1915 (Дупница) – Хебър 1918 (Пазарджик)              –

Рилски спортист 2011 (Самоков) – Септември (Симитли)       –

Пирин 1941 (Разлог) – Сливнишки герой (Сливница)           –

Беласица (Петрич) – Германея (Сапарева баня)               –

Спортист 2009 (Своге) – Миньор (Перник)                    –

XII кръг

24 октомври 2018, сряда:

Балкан 1929 (Ботевград) – Миньор (Перник)                  –

Германея (Сапарева баня) – Спортист 2009 (Своге)           –

Сливнишки герой (Сливница) – Беласица (Петрич)             –

Септември (Симитли) – Пирин 1941 (Разлог)                  –

Хебър 1918 (Пазарджик) – Рилски спортист 2011 (Самоков)    –

Банско (Банско) – Марек 1915 (Дупница)                     –

Ботев 1937 (Ихтиман) – Вихрен 1925 (Сандански)             –

Чавдар (Етрополе) – Оборище (Панагюрище)                   –

Надежда (Доброславци) – Велбъжд (Кюстендил)                –

XIII кръг

27 октомври 2018, събота:

Велбъжд (Кюстендил) – Балкан 1929 (Ботевград)              –

Оборище (Панагюрище) – Надежда (Доброславци)               –

Вихрен 1925 (Сандански) – Чавдар (Етрополе)                –

Марек 1915 (Дупница) – Ботев 1937 (Ихтиман)                –

Рилски спортист 2011 (Самоков) – Банско (Банско)           –

Пирин 1941 (Разлог) – Хебър 1918 (Пазарджик)               –

Беласица (Петрич) – Септември (Симитли)                    –

Спортист 2009 (Своге) – Сливнишки герой (Сливница)         –

Миньор (Перник) – Германея (Сапарева баня)                 –

XIV кръг

3 ноември 2018, събота:

Балкан 1929 (Ботевград) – Германея (Сапарева баня)         –

Сливнишки герой (Сливница) – Миньор (Перник)               –

Септември (Симитли) – Спортист 2009 (Своге)                –

Хебър 1918 (Пазарджик) – Беласица (Петрич)                 –

Банско (Банско) – Пирин 1941 (Разлог)                      –

Ботев 1937 (Ихтиман) – Рилски спортист 2011 (Самоков)      –

Чавдар (Етрополе) – Марек 1915 (Дупница)                   –

Надежда (Доброславци) – Вихрен 1925 (Сандански)            –

Велбъжд (Кюстендил) – Оборище (Панагюрище)                 –

XV кръг

10 ноември 2018, събота:

Оборище (Панагюрище) – Балкан 1929 (Ботевград)             –

Вихрен 1925 (Сандански) – Велбъжд (Кюстендил)              –

Марек 1915 (Дупница) – Надежда (Доброславци)               –

Рилски спортист 2011 (Самоков) – Чавдар (Етрополе)         –

Пирин 1941 (Разлог) – Ботев 1937 (Ихтиман)                 –

Беласица (Петрич) – Банско (Банско)                        –

Спортист 2009 (Своге) – Хебър 1918 (Пазарджик)             –

Миньор (Перник) – Септември (Симитли)                      –

Германея (Сапарева баня) – Сливнишки герой (Сливница)      –

XVI кръг

17 ноември 2018, събота:

Балкан 1929 (Ботевград) – Сливнишки герой (Сливница)       –

Септември (Симитли) – Германея (Сапарева баня)             –

Хебър 1918 (Пазарджик) – Миньор (Перник)                   –

Банско (Банско) – Спортист 2009 (Своге)                    –

Ботев 1937 (Ихтиман) – Беласица (Петрич)                   –

Чавдар (Етрополе) – Пирин 1941 (Разлог)                    –

Надежда (Доброславци) – Рилски спортист 2011 (Самоков)     –

Велбъжд (Кюстендил) – Марек 1915 (Дупница)                 –

Оборище (Панагюрище) – Вихрен 1925 (Сандански)             –

XVII кръг

24 ноември 2018, събота:

Вихрен 1925 (Сандански) – Балкан 1929 (Ботевград)          –

Марек 1915 (Дупница) – Оборище (Панагюрище)                –

Рилски спортист 2011 (Самоков) – Велбъжд (Кюстендил)       –

Пирин 1941 (Разлог) – Надежда (Доброславци)                –

Беласица (Петрич) – Чавдар (Етрополе)                      –

Спортист 2009 (Своге) – Ботев 1937 (Ихтиман)               –

Миньор (Перник) – Банско (Банско)                          –

Германея (Сапарева баня) – Хебър 1918 (Пазарджик)          –

Сливнишки герой (Сливница) – Септември (Симитли)

Pin It

Публикувай мнение