Септември (Симитли) с хикс в контрола

В контролна футболна среща, от подготвителната част на сезона, отборите на “Септември” Симитли и “Пирин”/Разлог/ завършиха 1:1.

Срещата се игра на градския стадион на Септември. Първото полувреме симитличани имаха две положения – едното на Борислав Хазуров с глава, центриране от Кирчо Николов. Другото Марио Топузов при 0:0 би удар и вратарят изби. В 30-та минута Борислав Хазуров откри резултата. Гостите от Разлог почти нямаха точно положение към вратата. През второто полувреме Дафков можеше да направи резултата 2:0 , но пропусна от 4-5 метра. Гостите от Разлог изравниха в 87-ма минута, 3 минути преди края.

Днес се изтегли и програмата за групата. В първия кръг Септември ще почива.

Вторият кръг играят с „Беласица“ Петрич като домакини.

Следващата контрола е от 18 часа в събота на градския стадион Септември с „Брегалница“ Македония.

Състав: Вратар Чарли Тейлър, Топузов, Карадачки, Боби Божинов, Вакадинов, Влади Гогов, Йоан Петров, Веско Весков, Кирчо Николов, Борислав Хазуров.

Второ полувреме влизат Обретенов, Живко Димитров, Лъчо Дафков, Любомир Христов.