Септември (Симитли) продължава слабата серия

Отборът на Септември (Симитли) загуби с 1:0 от Миньор (Перник). Така в 15-ти кръг от Югозападната трета лига, отборът на Септември се прибра вкъщи отново без точки и продължава черната серия за отбора.

През първото полувреме домакините имаха един удар над гредата ни. Равностойно полувреме, играта беше предимно в центъра. Веско Весков се отличи с добър удар за Септември, но без успех.

Второто полувреме, Миньор се опитаха да направят домакински натиск, като имаше разбърквания без голови ситуации. Удар на Кирил Николов, бе пропуснат да бъде отбелязан. В 68-ма минута след далечен удар и може би неподготвен вратар Миньор вкараха за 1:0. След гола имаха удар в нашата греда.

„За мен трябваше да си тръгнем с точка, имаше желание, въпреки отново сме загубили, се държахме равностойно на терена“, каза Спас Стоименов след мача.

Състав Септември (Симитли) : Иван Димитров, Асен Топузов, Любомир Илиев, Методи Илиев, Борис Божинов, Веско Весков(Тихомир Костурков), Кирил Домозетски(Димитър Кирилов), Анатоли Лулейски(Кирил Георгиев), Кирил Николов, Лъчезар Дафков, Владимир Гогов